Vartojimo paskolos skaičiuoklė

Vartojimo paskolos skaičiuoklė 4.22/5 (84.44%) 9 votes

 

vartojimo paskolos skaiciuokleRuošiatės imti vartojimo paskolą ir norite sužinoti kokios būtų mėnesinės įmokos? Nurodykite paskolos dydį, terminą bei palūkanų normą ir paskolos skaičiuoklė pateiks atsakymą kokios bus numatomos Jūsų mėnesinės įmokos.

Vartojimo paskolos skaičiuoklė
Paskolos suma, Eur
Paskolos terminas, mėn
Palūkanų norma, %
Mėnesinė įmoka, Eur:
Dėmesio: ši vartojamosios paskolos skaičiuoklė yra rekomendacinio pobūdžio, joje nėra įtraukti bankų administravimo mokesčiai, draudimo įmokos ir kiti faktoriai galintys įtakoti mėnesinės įmokos dydį. Taip pat, bankai dažnai naudoja skirtingas paskolos skaičiavimo formules. Tikslių mėnesinių įmokų dydžio teiraukitės finansinėje institucijoje, kurioje ruošiatės imti vartojimo paskolą.

Vartojamoji paskola dažniausiai yra išduoda trumpam terminui, paprastai maksimaliai iki 5 metų. Palūkanos vartojamųjų kreditų yra žymiai didesnės nei būsto įsigijimo finansavimo atveju, nes kadangi vartojimui skirtą paskolą galima gauti ir be užstato, dėl ko jos tampa rizikingesnės, taip pat bankų marža didesnė ir dėl mažesnio skolinimosi termino.

Vartojimo kreditą galite gauti banke, kredito unijoje, bei žinoma greitųjų kreditų bendrovėse. Bankuose keliami aukštesni reikalavimai (pajamų, stažo, kredito istorija ir t.t.) besiskolinančiam, todėl iš ten yra sunkiau pasiskolinti, bet kur kas lengviau galima kredituotis iš greitų paskolų tiekėjų, kurie sutinka dirbti ir su rizikingesniais klientais, bet dėl to žinoma teks sumokėti gerokai daugiau palūkanų.

Comments are closed.