Bankų paskolos skaičiuoklės

Bankų paskolos skaičiuoklės 2.80/5 (55.95%) 74 votes

Vienoje vietoje pateikiame nuorodas į 5-ių Lietuvos bankų paskolų skaičiuokles. Išbandykite visas ir palyginkite kreditų sumas:

Žinoma, bet kurio banko skaičiuoklės atsakymas negarantuoja, kad būtent tokios ir bus Jūsų mėnesinės paskolos įmokos, dėl tiklsių sąlygų bankai sprendžia kiekvieną kartą individualiai, tad tikslias sumas sužinosite tik jau gavę konkretų pasiūlymą iš banko.

Imant tiek būsto tiek ir vartojamąją paskolą nepatingėkite aplankyti keletą bankų, nustebsite, kaip gali skirtis siūlomos sąlygos. Aišku, atkreipkite dėmesį į visus sutarties puktus, nes kai vienur būna siūloma pigiau – pagrangsta kitur, tad svarbu neapsigauti.

Dažniausiai galite tikėtis geriausių sąlygų iš savo esamo banko, ypač jeigu esate lojalus klientas, naudojatės daugeliu banko produktų ir turite “švarią” kredito istoriją, kuri dažnai gali nulemti ar iš vis galite gauti paskolą. Šiuo metu galite turėti stabilias pajamas, neturėti jokių skolų, bet įrašas apie buvusią skolą už elektrą ar nelaiku sumokėtos lizingo įmokos gali užkirsti kelią savajonių būsto įsygijimui. Bankai netgi gali neigiamai įvertinti ir tai, kad praeityje ėmėte greitajį kreditą (Delfi: Už praeities nuodėmes baudžia didesnėmis būsto paskolos palūkanomis), nes tai gali būti įvertinta kaip nemokėjimas planuoti savo išlaidų ir didesnė rizika, jog turėsite problemų laikų mokėti mėnesines įmokas.

Taigi, naudodamiesi paskolos skaičiuokle žiūrėkite ne tik kokią maksimalią paskolą galite tikėtis pasiimti, bet įvertinkite, ar būsite pajėgus 20 ir daugiau metų kas mėnesį laiku mokėti mėnesies paskolos ir palūkanų įmokas.

Comments are closed.